Permanentní make-up pro jedinečnost vašeho vzhledu. Doporučuje „ STUDIO JOSEPHINA“ na Smíchově.

14.02.2010 15:48

Permanentní make-up znamená podtržení vašeho přirozeného vzhledu a krásy. Nejvhodnější doba začít přemýšlet o použití permanentního make-upu je právě nyní. Určitě ho mohu doporučit všem těm, co nechtějí příliš mnoho času strávit denním líčením a přesto chtějí stále vypadat in. Při náročnosti zaměstnání je permanentní make-up naprosto ideálním řešením.

Permanentní make-up pro jedinečnost vašeho vzhledu. Doporučuje „ STUDIO JOSEPHINA“ na Smíchově.

Permanentní make-up: JOSEPHINA - centrum péče o tělo

Jedná se v podstatě o jednoduchý, nenáročný zásah moderní technikou, kdy se přírodní barvivo implantuje do míst, která  chceme zdůraznit, kontury rtů, očních víček nebo ke zdůraznění obočí. Aplikace má nejen praktický význam, ale hlavně dojde k docílení celkově mladistvého a svěžího vzhledu.  Možná to zní až neuvěřitelně, je to jako mávnutí kouzelnou hůlkou, během krátké doby se vám  trvale pozitivně upraví vaše podoba.

Make-up dokáže také korigovat  některé drobné vady při zachování přirozeného vzhledu, zvýraznit oční partie,  formovat tvar i barvu obočí. Večerní líčení zcela nenahradí, ovšem kombinací permanentního make-upu a klasického líčení dosáhnete překvapivého výsledku vašeho vzhledu při slavnostních příležitostech.

Před nastávajícím příchodem jara je skutečně nejvhodnější doba si nechat upravit partie vašeho obličeje.  Domluvte si s námi schůzku již nyní. Doporučuji vám konzultaci v našem studiu, kde společně vypracujeme návrh všech možných uprav k vaší spokojenosti. Permanentní make-up je vhodný pro mladé, ale hlavně pro ženy středního věku. Ráda vás přivítám ve studiu Josephina na pražském Smíchově.

Vaše Kateřina 

Pro krásu a zdraví jedeme desítkou!  

Kontakt: Ing.Kateřina Odnohová

JOSEPHINA - centrum péče o tělo
www.josephina.cz
Plzeňská 37
150 00 Praha 5
e-mail.: kaca59@volny.cz
mobil: 603 551 268

Autor: zne

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 22.10.2019

Svátek má Sabina

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz