Pavlišta s Hanzlovou ovládli pražskou RunTour

01.10.2017 11:22

Přes dva tisíce dospělých běžců a další stovky mezi dětskými účastníky. Pražská RunTour se stala po všech směrech rekordní. Čas nejrychlejších však v podzimním horku rekord nepřinesl. Přesto se na čele závodu bylo na co dívat.

Pavlišta s Hanzlovou ovládli pražskou RunTour

Ještě aby ne, když úplně nejrychlejším byl opět oblíbenec RunTouráků Vít Pavlišta a půvabná Radka Hanzlová. Ta ve druhém kole utekla mimo jiné celkové vítězce Velké RunTour Marcele Joglové.

"Minule v Liberci jsem byla druhá, teď jsem si to užila a doběhla si pro zlato. Za mě velká spokojenost," usmívala se v cíli. Spokojenost nevzala ani Joglové. "Druhé místo beru, navíc jsem celkově první, takže za mě až překvapivě velká jednička," hlásila v cíli.

V celkovém pořadí dokonce předskočila i nejlepšího muže, Tomáše Radonského. Ten však nemusel být zklamaný, cenu si odnesl stejnou jako vítězka celé série, tedy 10 000 Kč. "Hezký bonus na závěr sezony," rozdával úsměvy na všechny strany.

Na pětce se odehrál krásný souboj mezi vítězným Vojtou Vondrou a Vaškem Vandrovcem. Prvně jmenovaný vyhrál o 9 vteřin, v celkovém pořadí ale o vítězství neusiloval, to měl téměř jisté už před startem jeho soupeř, který nechyběl na žádném z letošních závodů RunTour a se ziskem 9 228 bodů bral jasné zlato.

"Já se můžu jen smát, užívám si podobná vítězství. Rád bych ho příští rok obhájil, uvidíme, jak vyjde termínová listina," radoval se v cíli Vandrovec. Termíny závodů se běžci dozvědí během října, nejpozději pak se závodem v Pardubicích, který se koná v sobotu 4. listopadu.

Autor: Richard Valoušek

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

RunTour


Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 25.01.2021

Svátek má Miloš

Citát pro dnešní den

Jen proto, že Tě někdo nemiluje tak, jak bys Ty chtěl, neznamená, že Tě nemiluje, jak nejvíc umí.

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz