Pro čaj na Zličín - náš TIP !

24.08.2011 21:55

Společnost FAIR-BIO-CAJE.CZ se rozhodla kromě svého internetového prodeje, využít i možnosti nabízet výrobky anglického výrobce Clipper Teas na farmářských trzích. Jedním z hlavních důvodů je šance seznámit návštěvníky trhu blíže se značkou Clipper Teas, která není v České Republice příliš rozšířená, ačkoliv na trhu ve Velké Británii je velice známá a zavedená.

Pro čaj na Zličín - náš TIP !

Clipper Teas

Za zmínku rozhodně stojí, že Clipper patří mezi první výrobce čaje, kteří začali prodávat produkty s certifikací Fairtrade. Kromě ochranné známky Fairtrade, vlastní káva, čaje i čokoláda i certifikaci Bio (Organic). Na základě těchto certifikátů je spotřebitelům zaručeno, že výrobky splňují stanovené sociální, ekologické a ekonomické požadavky spravedlivého obchodu, a tak spotřebitelé mají navíc i jistotu, že při výrobě nedošlo ke zneužití dětské práce, a že byly dodrženy přísné předpisy ohledně kvality produktu a daného pracovního prostředí.

Pokud se chcete sami přesvědčit o kvalitě těchto výrobků, doporučujeme  Vám navštívit farmářské trhy na Zličíně, které se konají každou sobotu. Zde Vám bude k dispozici Clipper tým i se svými ochutnávkami. Video z tohoto trhu je k dispozici na YouTube: http://www.youtube.com/user/czclipper.

Pro aktuální informace o účasti na trzích a různých akcích sledujte stránky na Facebooku: http://www.facebook.com/FairBioCaje a měsíčník Kliprovník na webových stránkách: http://www.fair-bio-caje.cz/newsletter/.

Autor: Fair-bio-caje.cz

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 29.05.2020

Svátek má Maxmilián / Maxim

Citát pro dnešní den

Kdo nikdy nebyl dítětem nemůže se stát dospělým.

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz