Farmářské trhy startují již v březnu - již tuto středu!

11.03.2013 14:11

Městská část Prahy 14 ve spolupráci s občanským sdružením POD PLATANY navazuje i letos na tradici Farmářských trhů, která v této části Prahy vznikla v roce 2011. Praha 14 i v tomto roce uspořádá farmářské trhy na dvou místech – u metra Rajská zahrada a Černý Most. Dnem trhů pro Rajskou zahradu bude středa, pro Černý Most je to pátek.  První letošní Farmářský trh proběhne 13. března na Rajské zahradě, v čase od 10 do 19 hodin.

Farmářské trhy startují již v březnu - již tuto středu!

Na Černém Mostě se první trh uskuteční 5. dubna


České produkty z polí, zahrad, skleníků a výroben si v našem jídelníčku našly své místo zejména díky kvalitě a možností vysledovat, kde produkt rostl, zrál nebo byl vyroben. I letošním roce naleznou na pultech stánků návštěvníci Farmářských trhů  kvalitní pečivo, uzeniny, ryby, maso, mléčné výrobky, med, víno, zeleninu, ovoce a květiny. „Zatímco středa na Rajské zahradě bude více zeleninová a ovocná, v pátek bude převažovat nabídka masa a kytek, protože se blíží víkend a lidi čeká cesta na chalupy a práce na zahrádce,“ prozradil organizátor trhů Karel Czaban ze sdružení Pod platany.

Kromě této „klasické“ nabídky budou návštěvníkům servírovány ukázky vaření s mistry - šéfkuchaři, s následnou oblíbenou ochutnávkou. Právě občerstvení bude mít v letošním roce více prostoru. A na pravidelné návštěvníky trhů čekají zajímavé prémie a slevy.

Farmářské trhy
budou na obou místech probíhat až do prosince a podle ročního období se na nich můžeme těšit např. na oslavu jablek nebo vín, završení roku obstarají Adventní trhy.
 
     
TZ:Úřad městské části Praha 14
   

Autor: TZ:Úřad městské části Praha 14

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 13.07.2020

Svátek má Markéta

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz