Filmový zážitek na nádvoří Velkopopovického pivovaru

08.08.2017 10:41

Letošní letní filmová sezona ve Velkopopovickém pivovaru se nachází ve své polovině.  V kouzelné venkovské atmosféře letního kina budou návštěvníci moci shlédnout ještě další dva filmy, a to ve čtvrtek 10. a 24. srpna.

Filmový zážitek na nádvoří Velkopopovického pivovaru

Před začátkem promítání, které startuje ve 21:30, mohou diváci na prohlídku pivovaru a v ceně vstupenky je také poctivý doušek velkopopovického Kozla na uvítanou. Pořadatelé doporučují rezervovat lístky předem na telefonním čísle +420 323 683 425 nebo mailem exkurze@kozel.cz. Vstupné je 100 korun na osobu. 

 

„Stříbrné plátno“ na nádvoří Pivovaru Velké Popovice ještě nabídne:

10. 8. Miluj souseda svého

Vincent (Bill Murray) je stárnoucí válečný veterán, jak se patří – mrzutý a nepříjemný na všechny lidi. Když se do vedlejšího domu nastěhují noví sousedé, jeho poklidný život se obrátí vzhůru nohama a on má najednou každý den na krku 12letého kluka. Ačkoliv je Vincent cynik, který sází, miluje whisky a dost často navštěvuje striptýzové kluby, nakonec se z něj stane ten nejlepší přítel pro chlapce, který se právě vyrovnává s rozvodem svých rodičů, novou školou a novým životem. (Forum Film CZ)

24. 8. Focus

Dvojnásobný držitel nominace na Oscara Will Smith hraje podvodníka, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky (Margot Robbie). Když se příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Aby bylo vše ještě zamotanější, oba stejně nápaditě rozehrávají své podvody a oba chtějí podfouknout stejného miliardáře, majitele mezinárodního závodního týmu (Rodrigo Santoro). (Warner Bros. CZ)

TZ:Velkopopovický pivovar


 

Autor: TZ:Velkopopovický pivovar

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 25.01.2021

Svátek má Miloš

Citát pro dnešní den

Jen proto, že Tě někdo nemiluje tak, jak bys Ty chtěl, neznamená, že Tě nemiluje, jak nejvíc umí.

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz