Světová premiéra multimediální knihy o těhotenství

13.05.2013 08:12

Moje těhotenství krok za krokem - první multimediální kniha o těhotenství do vašeho iPadu. Nemusíte pro ni nikam chodit, během pěti minut si ji jednoduše stáhnete z pohodlí vašeho domova. Můžete si ji vzít všude s sebou, aniž by to pocítila vaše záda. Tak přehledná, intuitivní a zábavná encyklopedie o těhotenství zde ještě nebyla.

Světová premiéra multimediální knihy o těhotenství

Moje těhotenství krok za krokem

Odborníky garantované texty psané poutavou, čtivou a srozumitelnou formou jsou doplněné názornými videi a 3D animacemi a vznikly ve spolupráci s předním webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz. Přístupnost textů podporují také ilustrace a vizualizace vytvořené speciálně pro tuto knihu. Odborníci v ní odpovídají na více než stovku konkrétních dotazů těhotných žen a se svými zkušenostmi se v knize svěřují budoucí i novopečené maminky.

Zábava, poznání, sdílení

Terminus technicus "interaktivita" získává nový rozměr. Nejde už o prázdný výraz, ale o soubor hmatatelných a hlavně užitečných funkcí. Orientovat se v bezmála třech stovkách stránek textu můžete pomocí fulltextového vyhledavače, jako znáte z internetu. Až se unavíte přílivem informací, můžete si odpočinout u zábavných testů, které hravě prověří vaše vědomosti. Ale co je nejfantastičtější - text si můžete doplňovat vlastními postřehy a poznatky formou poznámek, které stejně jako zajímavé pasáže knihy můžete sdílet s partnerem a blízkými pomocí elektronické pošty. A určitě si oblíbíte i možnost barevného označení těch částí textu, které vám přijdou zajímavé. Knížku tím rozhodně nezničíte!

Vždy zaručeně čerstvé informace

Moje těhotenství krok za krokem nezestárne díky pravidelným a bezplatným aktualizacím. Až po ní sáhnete příště, informace v ní obsažené budou podpořeny nejnovějšími výzkumy a poznatky. Zaplatíte za ni jen jednou a dokonce méně než polovinu z běžné ceny knihy o těhotenství. Kniha se prodává za 5,99 €, tedy přibližně 150 korun. Za tuto cenu získáte obsah, který nenajdete v žádné papírové a zatím ani elektronické knize. Ukázku knihy si můžete stáhnout zdarma v iBookstore nebo obchodě iTunes, ve kterém se zatím prodávala spíše hudba.

Co si v knize můžete přečíst, zhlédnout, poslechnout a otestovat?

- Video rozhovory s lékaři

- Kalendář těhotenských prohlídek

- 3D animace ovulace a početí

- Foto návody jak cvičit v těhotenství

- Jak se vyznat ve výsledcích ultrazvuku

- Autorské animace vývoje plodu týden po týdnu

- Crash testy autosedaček

- Praktické tipy, jak vybírat výbavičku

Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení.

Kniha Moje těhotenství krok za krokem je první z ucelené série multimediálních knih o mateřství. Během letošního roku plánuje vydavatelství Media Park postupně vydat další knihy Můj porod, Můj novorozenec a Moje miminko krok za krokem.

https://skydrive.live.com/redir?resid=FE50D90D392F9205!361&authkey=!ANmFkHh7hLz4AAI  

Více o této knize na http://www.ibooktehotenstvi.cz

Autor: Lukáš Nádvorník, Media Park s.r.o.

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 22.09.2020

Svátek má Darina

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz