Hobiti na Zábradlí a jiné Ohromné maličkosti

17.05.2013 10:30

25. května 2013 od 13 do 19 hodin. Dětský den s tajemnou poutí divadlem a loutkovými, činoherními, hudebními, výtvarnými i jinými atrakcemi při 7. ročníku tradičního festivalu scénických miniatur, který tentokrát patří dětem!

Hobiti na Zábradlí a jiné Ohromné maličkosti

Hobiti na Zábradlí

25. května 2013 od 13 do 19 hodin. Dětský den s tajemnou poutí divadlem a loutkovými, činoherními, hudebními, výtvarnými i jinými atrakcemi při 7. ročníku tradičního festivalu scénických miniatur, který tentokrát patří dětem!

Připravena bude cesta tam a zpátky s mnoha dobrodružstvími, při kterých se děti-hobiti setkají se zlobry, vrky, pavouky a ostatními umělci z Divadla Na zábradlí. Možná přijde i drak. Nebo dva. Pro oddych a kulturu malých dobrodruhů se na nejrůznějších místech divadla odehraje další ročník proslulých Ohromných maličkostí časopisu Svět a divadlo. Uvidíte sérii představení, z nichž žádné netrvá déle než 30 minut, a to od českých, moravských a jiných světových umělců. Hrát budou pro děti i s dětmi.

Děti se budou moci zúčastnit několik dílen, které jim dají možnost ukázat jak svou šikovnost, tak i poodkryjí část divadelní zákulisí. Na rodiče pak čeká speciální program v baru a jeho okolí. Konečné vítězství pravdy, lásky a hobitů nad lží, nenávistí a drakem (nebo dvěma) oslaví všichni společně s jen pro tuto příležitost připravenou koncertní verzí již neexistujícího představení Petra SKOUMALA a pěvecko-muzikantské skupiny z Divadla v Dlouhé „Kdyby prase mělo křídla“.

Vstupenky v ceně 55,- Kč pro děti a 15,- Kč pro dospělé je možné zakoupit v pokladně Divadla Na zábradlí. Je možné si je také rezervovat na pokladna@nazabradli.cz

Program dětského dne v Divadle Na zábradlí:
13.00    
Slavnostní zahájení

13.15 – 17.30
Očekává vás Hobitova cesta tam a zase zpátky - velká bojová hra plná nástrah a úkolů, s mnoha dobrodružstvími, při kterých se děti-hobiti setkají se zlobry, vrky, pavouky a ostatními umělci z Divadla Na zábradlí. Možná přijde i drak. Nebo dva.

13.15 – 18.15
Maluj si! – výtvarná dílna
Trochu se proskoč! – opičí dráha
Zmaskuj se! – dílna líčení a maskování
Stluč to! – dílna zatloukání a stloukání
Zkus si to! – invalidní vozík nebo slepecká hůl
Odlož si ho! – projekce pro nejmenší

13.00 – 19.00
OHROMNÉ MALIČKOSTI
Téměř nic z toho, co potkáte na pouti divadlem, netrvá déle, než půl hodiny. Něco je určeno pro desítky diváků, něco pro diváků pár.
Světoznámí umělci na nejrůznějších místech Divadla Na zábradlí: Jakub Škorpil a Tomáš Kout: ANTONÍN D.S., Daniel Šváb a Pavol Smolárik, Arnošt Goldflam , Alžběty Skálová a Zemanová: NAPOLI , Michaela a Filip Homolovi: Naivní divadlo Liberec, Ctibor TURBA, Vojta Švejda a Jan Kalivoda: WARI OT IDEAL, Petr Nikl. Další překvapení jsou zaručena.

18:15
Slavnostní zakončení pro děti, rodiče i ostatní
Společná oslava konečného vítězství pravdy, lásky a hobitů nad lží, nenávistí a drakem (nebo dvěma):
PETR SKOUMAL A PĚVECKO-MUZIKANTSKÁ GRUPA Z DIVADLA V DLOUHÉ: KDYBY PRASE MĚLO KŘÍDLA (koncertní verze) Premiéra po derniéře s písněmi Petra Skoumala
S autorem 40 minut hrají a zpívají Pavel Lipták, Ivana Lokajová, Milan Potoček, Tomáš Rejholec, Pavel Tesař, Lenka Veliká, Martin Veliký a Jan Vondráček.Pořádají Divadlo Na zábradlí a časopis Svět a divadlo. Festival Ohromné maličkosti podpořilo Hlavní město Praha a Nadace Život umělce.

 

Divadlo Na zábradlí
scéna hl. města Prahy
Anenské náměstí 5, Praha 1
www.nazabradli.cz

 

Autor: Divadlo Na zábradlí

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 15.09.2019

Svátek má Jolana

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz