Hobiti na Zábradlí a jiné Ohromné maličkosti

17.05.2013 10:30

25. května 2013 od 13 do 19 hodin. Dětský den s tajemnou poutí divadlem a loutkovými, činoherními, hudebními, výtvarnými i jinými atrakcemi při 7. ročníku tradičního festivalu scénických miniatur, který tentokrát patří dětem!

Hobiti na Zábradlí a jiné Ohromné maličkosti

Hobiti na Zábradlí

25. května 2013 od 13 do 19 hodin. Dětský den s tajemnou poutí divadlem a loutkovými, činoherními, hudebními, výtvarnými i jinými atrakcemi při 7. ročníku tradičního festivalu scénických miniatur, který tentokrát patří dětem!

Připravena bude cesta tam a zpátky s mnoha dobrodružstvími, při kterých se děti-hobiti setkají se zlobry, vrky, pavouky a ostatními umělci z Divadla Na zábradlí. Možná přijde i drak. Nebo dva. Pro oddych a kulturu malých dobrodruhů se na nejrůznějších místech divadla odehraje další ročník proslulých Ohromných maličkostí časopisu Svět a divadlo. Uvidíte sérii představení, z nichž žádné netrvá déle než 30 minut, a to od českých, moravských a jiných světových umělců. Hrát budou pro děti i s dětmi.

Děti se budou moci zúčastnit několik dílen, které jim dají možnost ukázat jak svou šikovnost, tak i poodkryjí část divadelní zákulisí. Na rodiče pak čeká speciální program v baru a jeho okolí. Konečné vítězství pravdy, lásky a hobitů nad lží, nenávistí a drakem (nebo dvěma) oslaví všichni společně s jen pro tuto příležitost připravenou koncertní verzí již neexistujícího představení Petra SKOUMALA a pěvecko-muzikantské skupiny z Divadla v Dlouhé „Kdyby prase mělo křídla“.

Vstupenky v ceně 55,- Kč pro děti a 15,- Kč pro dospělé je možné zakoupit v pokladně Divadla Na zábradlí. Je možné si je také rezervovat na pokladna@nazabradli.cz

Program dětského dne v Divadle Na zábradlí:
13.00    
Slavnostní zahájení

13.15 – 17.30
Očekává vás Hobitova cesta tam a zase zpátky - velká bojová hra plná nástrah a úkolů, s mnoha dobrodružstvími, při kterých se děti-hobiti setkají se zlobry, vrky, pavouky a ostatními umělci z Divadla Na zábradlí. Možná přijde i drak. Nebo dva.

13.15 – 18.15
Maluj si! – výtvarná dílna
Trochu se proskoč! – opičí dráha
Zmaskuj se! – dílna líčení a maskování
Stluč to! – dílna zatloukání a stloukání
Zkus si to! – invalidní vozík nebo slepecká hůl
Odlož si ho! – projekce pro nejmenší

13.00 – 19.00
OHROMNÉ MALIČKOSTI
Téměř nic z toho, co potkáte na pouti divadlem, netrvá déle, než půl hodiny. Něco je určeno pro desítky diváků, něco pro diváků pár.
Světoznámí umělci na nejrůznějších místech Divadla Na zábradlí: Jakub Škorpil a Tomáš Kout: ANTONÍN D.S., Daniel Šváb a Pavol Smolárik, Arnošt Goldflam , Alžběty Skálová a Zemanová: NAPOLI , Michaela a Filip Homolovi: Naivní divadlo Liberec, Ctibor TURBA, Vojta Švejda a Jan Kalivoda: WARI OT IDEAL, Petr Nikl. Další překvapení jsou zaručena.

18:15
Slavnostní zakončení pro děti, rodiče i ostatní
Společná oslava konečného vítězství pravdy, lásky a hobitů nad lží, nenávistí a drakem (nebo dvěma):
PETR SKOUMAL A PĚVECKO-MUZIKANTSKÁ GRUPA Z DIVADLA V DLOUHÉ: KDYBY PRASE MĚLO KŘÍDLA (koncertní verze) Premiéra po derniéře s písněmi Petra Skoumala
S autorem 40 minut hrají a zpívají Pavel Lipták, Ivana Lokajová, Milan Potoček, Tomáš Rejholec, Pavel Tesař, Lenka Veliká, Martin Veliký a Jan Vondráček.Pořádají Divadlo Na zábradlí a časopis Svět a divadlo. Festival Ohromné maličkosti podpořilo Hlavní město Praha a Nadace Život umělce.

 

Divadlo Na zábradlí
scéna hl. města Prahy
Anenské náměstí 5, Praha 1
www.nazabradli.cz

 

Autor: Divadlo Na zábradlí

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 25.01.2020

Svátek má Miloš

Citát pro dnešní den

Jen proto, že Tě někdo nemiluje tak, jak bys Ty chtěl, neznamená, že Tě nemiluje, jak nejvíc umí.

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz