Nejlepší školní autobusy v Česku

13.03.2017 16:34

TURANCAR, výhradní prodejce autobusů ISUZU v Čechách a na Slovensku, má nyní v nabídce model školního autobusu ISUZU Novo. Jedná se o osvědčený, malý, moderní a bezpečný autobus ISUZU Novo s kapacitou až 29 cestujících.  

Nejlepší školní autobusy v  Česku

Za největší přednost u modelů Novo považujeme spolehlivost, ekonomický provoz a také velmi příznivou cenu. Autobusy ISUZU na česko – slovenském trhu mají nejlépe nastavený poměr výkonu, kvality a ceny. Díky těmto referencím jsou ve své kategorii dlouhodobě nejprodávanější. 

Školní Novo doporučujeme všude tam, kde je obtížná dopravní obslužnost v odlehlých oblastech a je nezbytně nutné bezpečně dopravovat děti do školy. Autobus díky své nadstandardní výbavě již v základním provedení má další, velmi flexibilní možnosti využití i mimo hlavní činnost školní dopravy. Je vhodný na víkendové turistické zájezdy, dopravu sportovních oddílů a zájmových organizací.

Školní Novo je vhodnou inspirací pro obecní úřady, malé dopravce, ale i pro soukromá školní zařízení, jak si zabezpečit vlastní, efektivní atraktivní dopravu s nízkými náklady podobně tak, jak to vidíme v okolních státech, například v Rakousku nebo Německu.

BusPress

 

Celý článek o školních autobusech si přečtete zde

Autor: Zdenek Nesveda - BusPress

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Buďte první kdo okomentuje tento tip

 
hformer
q cialis form cheap cialis cialis m canadian pharmacy online open northwest pharmacy canadian pharmacy online a generic viagra online poor generic viagra online sildenafil
JuliusVit
21.08.2017 09:49
viagra online kopen
price of viagra on prescription viagra without a doctor prescription where i can buy viagra in toronto viagra without doctor where can i buy viagra in adelaide
Michaelinvog
04.09.2017 01:07
can we get viagra over the counter
does generic viagra works viagra without doctor low cost viagra online viagra without doctor viagra sales valentines
Walternon
05.09.2017 14:59
Generic deltasone online
Generic Deltasone is used to provide relief for inflamed areas of the body. Cheap Deltasone Cheap deltasone $0.5
MonroeSkast
05.09.2017 16:58
Buy Deltasone
Generic Deltasone is used to provide relief for inflamed areas of the body. Cheap Deltasone Generic deltasone $0.5
Michaelraf
05.09.2017 17:53
Buy Deltasone online
Generic Deltasone is used to provide relief for inflamed areas of the body. http://rxlist.pw/deltasone/ Buy Deltasone online $0.5
Keithkiz
05.09.2017 21:26
how to buy viagra online uk
get generic viagra prescription online viagra without doctor viagra online singapore viagra without doctor ordering viagra online illegal
Richardlen
06.09.2017 03:28
cheap herbal viagra pills
buy viagra yahoo cheap viagra canada cheap viagra generic where to buy viagra in la
Charlesgaf
12.09.2017 11:10
omjxpjbm
order viagra online without a prescription retin-a azithromycin
BrettJarve
15.09.2017 05:54
og20ylts
rimonabant
MichaelCax
15.09.2017 06:10
rfrjlmzr
buy tetracycline online without prescription nexium online hydroxyzine atarax
Billyfarex
15.09.2017 06:15
eft26pdx
fluoxetine 20 mg viagra visa buy fluoxetine
MichaelCax
15.09.2017 06:54
0iel3hnz
lisinopril
KennethCaW
15.09.2017 09:05
sildenafil citrate 100mg take
how to get your go to prescribe viagra buy viagra viagra online viagra gold 800 mg uk buy cialis cialis online sildenafil 100mg uk
LouisJaw
15.09.2017 13:25
ggv5px3v
levitra strattera
BrettJarve
16.09.2017 00:58
h72yupyo
clomid price
MichaelCax
16.09.2017 03:05
5gmaoca3
indocin
Charlesthulp
16.09.2017 04:12
how to buy cialis in singapore
cheapest viagra and cialis buy viagra viagra online obat cialis 80mg buy cialis cialis online pharmacy often can take 10mg cialis
CarlosDaulp
16.09.2017 05:07
lizumi1r
cephalexin crestor
Charlesthulp
16.09.2017 06:13
am0emrwm
hydrochlorothiazide ampicillin tetracycline
Stewartdox
16.09.2017 12:01
n38bbn1w
Medrol Pack effexor xr cheap vardenafil
MichaelCax
16.09.2017 12:19
fljgwtcd
sildalis online diclofenac over the counter cymbalta duloxetine hcl
MichaelCax
16.09.2017 12:21
gfcqt7y9
lasix strattera buy advair
MichaelCax
16.09.2017 12:57
q8v01tfj
seroquel antabuse fluoxetine 40mg doxycycline
Charlesthulp
16.09.2017 15:26
mc10zjyy
here i found it continue reading buy cipro
BrettJarve
16.09.2017 19:47
1meqxll6
atenolol resource paxil zetia
MichaelCax
16.09.2017 21:53
hdt10mx9
visit website azithromycin indocin 50 mg tablets celexa medication
MichaelCax
16.09.2017 22:30
r3w3dbmm
hydrochlorothiazide cipro 500mg best prices
Charlesthulp
17.09.2017 03:22
lx5301fq
buy cephalexin elocon revia proscar hair
Charlesthulp
17.09.2017 04:24
e6afc20z
generic viagra online medrol
AlfredLag
17.09.2017 08:01
q9cvgybp
Doxycycline effexor
AlfredLag
17.09.2017 16:14
xguqygb5
hydrochlorothiazide visa
KennethCaW
17.09.2017 16:15
sk2k3l7y
tetracycline generic for lasix tretinoin cream
Charlesthulp
17.09.2017 16:19
hy23w357
generic revia
MichaelCax
17.09.2017 16:28
dubai where to purchase viagra
kings residential co uk viagra http://viagragche.com/ - buy viagra online buy viagra online when viagra stops working
YlosSar
17.09.2017 18:12
viagra meccanismo azion
acheter du viagra en inde http://viagragche.com/ - viagra viagra online cheap viagra 150 mg
YlosSar
18.09.2017 04:23
cialis sale toronto
how to split cialis pills cialis canada daily cialis pills cialis canada cialis online cheap from canada
Donnieeligh
18.09.2017 06:42
canada pharmacies online prescriptions
pharmacy online canada drugs lloyds pharmacy online canada pharmacies online prescriptions canada pharmacy online
Arthursot
18.09.2017 21:33
u9egimyg
lisinopril 10mg
Charlesthulp
19.09.2017 01:44
bfc9u0ez
hydrochlorothiazide Fluoxetine Tablets
MichaelCax
20.09.2017 22:40
kc47ve0b
Purchase Effexor
Charlesthulp
20.09.2017 22:41
ernkmtc0
indocin 50 mg more helpful hints
MichaelCax
20.09.2017 22:42
rk6ionx6
Cialis cialis amex
AaronEager
21.09.2017 21:42
qmja2lm8
Cephalexin 250 Mg where to purchase erythromycin doxycycline from canada
KennethCaW
21.09.2017 22:01
d8de0r4s
medrol vardenafil 20mg
MichaelCax
21.09.2017 22:11
121gkjc3
cipro lisinopril
MichaelCax
22.09.2017 00:04
ulfwlmgm
Cost Of Cymbalta
MichaelCax
22.09.2017 00:04
cialis vendita farmaci
buy cialis without cialis coupon generic cialis costo di cialis
AlenaSar
22.09.2017 06:15
ufi5y9ls
Cialis Pills Online Vardenafil
AlfredLag
22.09.2017 07:16
6760afi8
effexor xr medrol pack desyrel 50 mg
BennyEpids
22.09.2017 09:39
pbyzu86h
more hints
KennethCaW
22.09.2017 09:39
ihu2ctsh
alli hair loss viagra brand canada lipitor and tinnitis effexor and sperm count
MichaelCax
22.09.2017 11:55
qexxrsv7
asl amiodarone works verapamil rebound headache pseudophedrine and high blood pressure finasteride minoxidil
MichaelCax
22.09.2017 11:55
sqqt0xql
tretinoin powder what are the reasons clomid would not work does motrin have caffiene ampicillin for dogs bupropion powered by vbulletin risperdal overdose symptoms prozac saved my life discount roche accutane fml 55w bulb cenestin menest premarin comparison
MichaelCax
22.09.2017 11:55
hkajvpl5
[url=http://colchicine247.us.com/?Generic=Viraga]generic viraga[/url] [url=http://colchicine247.us.com/?Clomid;Uses]clomid uses[/url] [url=http://colchicine247.us.com/?numbering*in*clindamycin]numbering in clindamycin[/url] [url=http://colchicine247.us.com/?how=to=purchase=accutane]how to purchase accutane[/url] [url=http://colchicine247.us.com/?Ranitidine=Dosage=For=Infant]ranitidine dosage for infant[/url] [url=http://colchicine247.us.com/?cephalexin,for,eye,infection]cephalexin for eye infection[/url] [url=http://colchicine247.us.com/?singulair=retail=price]singulair retail price[/url]
MichaelCax
22.09.2017 11:56
wcg7l4yc
[url=http://medrolpack.us.org/]medrol pack[/url] [url=http://cialis365.us.com/]ORDER CIALIS ONLINE[/url] [url=http://fluoxetine20mg.us.org/]fluoxetine 20 mg[/url]
BrettJarve
22.09.2017 13:22
8e9so1a4
[url=http://lisinopril20mg.us.org/]Lisinopril[/url] [url=http://trazodone247.us.com/]trazodone[/url] [url=http://bupropionsr150mg.us.org/]buy bupropion sr[/url]
Stewartdox
22.09.2017 13:51
zq0ogw8w
[url=http://cephalexin250mg.us.org/]cephalexin penicillin[/url] [url=http://fluoxetine20mg.us.org/]fluoxetine 20 mg[/url] [url=http://medrolpack.us.org/]medrol cost[/url]
Charlesthulp
22.09.2017 14:28
Buy 200 Mg Cialis From India
Cephalexin 500 Mg Capsule Tev [url=http://cialtobuy.com ]cialis online[/url] Zithromax Coumadin Interaction Viagra 50mg Pellic Amoxicillin Allergy Diagnosis cialis Prix Du Cialis En Andorre
JeffGete
22.09.2017 19:50
7ravjgp8
[url=http://cheapvardenafil365.us.com/]cheap vardenafil online[/url] [url=http://fluoxetine20mg.us.org/]fluoxetine 20 mg[/url]
Charlesthulp
22.09.2017 21:49
49us5xwt
[url=http://cephalexin250mg.us.org/]cephalexin capsules[/url] [url=http://fluoxetine247.us.com/]Order Fluoxetine[/url]
AaronEager
23.09.2017 12:55
oek9wxpc
[url=http://fluoxetine20mg.us.org/]buy fluoxetine[/url] [url=http://bupropionsr150mg.us.org/]Bupropion SR[/url]
AaronEager
23.09.2017 13:42
comprar cialis 5 mg en persona
cialis hemorragie [url=http://buycialiskj.com/]cialis[/url] generic cialis online como comprar 5 mg cialis
AlenaSar
23.09.2017 13:46
i5f8np4w
[url=http://cialis365.us.com/]Order Cialis[/url] [url=http://cheapvardenafil365.us.com/]cheap vardenafil[/url] [url=http://cymbaltageneric.us.org/]cymbalta mastercard[/url]
KennethCaW
23.09.2017 17:52
dv2xz729
[url=http://doxycyclineprice.us.org/]buy Doxycycline[/url] [url=http://indocin247.us.com/]indocin 50 mg[/url] [url=http://bupropionsr150mg.us.org/]bupropion[/url]
AaronEager
23.09.2017 19:50
re57sfph
[url=http://cialispills.us.org/]cialis online[/url] [url=http://lisinopril20mg.us.org/]Lisinopril 20mg[/url]
BennyEpids
24.09.2017 00:21
u4kb1cwq
[url=http://cialis365.us.com/]buy cialis[/url] [url=http://cialispills.us.org/]cialis price compare[/url]
BrettJarve
24.09.2017 08:28
6mds9g5q
[url=http://erythromycin500mg.us.org/]erythromycin 500 mg[/url] [url=http://doxycyclineprice.us.org/]doxycycline[/url] [url=http://cialispills.us.org/]Cialis Pills[/url]
BrettJarve
24.09.2017 09:02
s3k7w6wk
[url=http://cialispills.us.org/]Cialis Pills[/url]
Stewartdox
24.09.2017 09:14
syv500tu
[url=http://viagra247.us.com/]learn more[/url] [url=http://cymbaltageneric.us.org/]cymbalta price[/url]
Charlesthulp
24.09.2017 10:54
1sp7fo12
[url=http://erythromycin500mg.us.org/]Erythromycin Online[/url] [url=http://effexorxr.us.org/]effexor xr[/url]
Charlesthulp
24.09.2017 12:13

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 24.09.2017

Svátek má Jaromír

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz