Elektrobusy nový foném v Česku!

13.03.2017 11:49

Měl příležitost se zúčastnit slavnostního uvedení do provozu největší flotily elektrobusů v Česku. Arriva má nyní celkem již k dispozici čtrnáct elektrobusů a tím se řadí mezi největší evropské provozovatele autobusů s bateriovým pohonem. Představení elektrobusů bylo součástí Dne elektromobiliy pro veřejnost v Třinci

Elektrobusy nový foném v Česku!

Třinec má 10 nových elektrobusů, je lídrem městské elektromobility v Česku

Třinec slavnostně pokřtil 10 nových elektrobusů pro městskou hromadnou dopravu. Stal se tak lídrem městské elektromobility v Česku – nikde jinde tak početnou flotilu nemají. Slavnostní křest proběhl 9. března 2017 jako součást Dne elektromobility, při němž lidé mohli obdivovat také elektromobily a elektrovozítka různých výrobců a některé si i vyzkoušet. Akce proběhla u Werk Arény v Třinci za účasti významných hostů i veřejnosti.

Celý článek o největší  české flotile bateriových elektrobusů  ŠKODA PERUN si přečtete zde

Autor: Zdenek Nesveda - BusPress

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Buďte první kdo okomentuje tento tip

 
kboth
j viagra costs whose pounds|cvs viagra price how do i get viagra
Dereksumma
20.08.2017 11:13
daunt
t sildenafil 20 mg vs viagra speaking account|can i buy viagra online what if a girl takes viagra
Melvindog
20.08.2017 11:58
tmatter
q viagra 25mg may room|100mg viagra price side effects of viagra
Melvindog
20.08.2017 20:41
paware
e no credit check payday loans hoped payday loans for bad credit payday loans o buy generic viagra touch buy viagra online buy generic viagra i prednisone 20mg meet buy prednisone prednisone online
JuliusVit
21.08.2017 08:57
qcourse
a generic viagra online carriage generic viagra generic viagra
FrankieTrefs
21.08.2017 10:40
aunderstand
q levitra online three levitra vardenafil n tadalafil news cialis buy cialis online v canadian pharmacy reviews youth canadian online pharmacy canadian pharmacy online
JuliusVit
21.08.2017 13:43
llook
h prednisone yourself prednisone 5mg prednisone 5mg b northwest pharmacy hearing canadian pharmacy online canadian online pharmacy c modafinil online which provigil cost provigil cost
JuliusVit
21.08.2017 23:12
picture of generic cialis
wow)) cialis overnight buy cialis cialis precio cialis colombia
MoledSar
29.08.2017 06:15
ou acheter du viagra libremen
viagra wholesale canada cheap viagra viagra cheap pfizer viagra ads
LowerSar
29.08.2017 20:05
cialis testimonio
proben cialis http://buycialisoponline.com/ - generic cialis cialis vente cialis online
VirtuSar
31.08.2017 06:21
what dose viagra to take
viagra rezeptfrei gunsti http://cheapviagraolonlie.com/ - cheap viagra online cheap viagra online viagra ventas mejor baratas
RedoSar
31.08.2017 15:39
genuine cialis sales
the best choice cialis on line http://buycialisoponline.com/ - cheap cialis cialis brand name cialis overnight
VirtuSar
31.08.2017 23:59
brand pfizer viagra cheap
viagra research http://cheapviagraolonlie.com/ - viagra online cheap viagra online australian pfizer viagra
RedoSar
01.09.2017 09:59
cialis neye yarar
30 day package of cialis cheap cialis cialis generic cialis generico levitra
ReferSar
02.09.2017 09:05
exspress scripts viagra
viagra prescribed online buy viagra online buy viagra viagra pharmacy stop
ValerySar
04.09.2017 20:44
viagra generic pills
does viagra turn generic viagra without doctor generic brand viagra difference viagra without doctor nome formula generico viagra
Walternon
05.09.2017 13:30
Buy Deltasone
Generic Deltasone is used to provide relief for inflamed areas of the body. Generic Deltasone Generic deltasone online $0.5
Donaldmoums
05.09.2017 15:01
Buy Deltasone online
Generic Deltasone is used to provide relief for inflamed areas of the body. Buy Deltasone Buy Deltasone online $0.5
JamesWal
05.09.2017 20:55
confessions viagra salesman
lady viagra pills viagra without doctor viagra 25 mg rezeptfrei kaufen viagra without doctor what for viagra tablets used
DennisCic
06.09.2017 14:18
generic viagra pills online
orden viagra canadA? purchase viagra canadian viagra viagra prices 2012
LionSar
07.09.2017 02:57
casino games
casino online casino games online casino casinos online
Fransdfsnor
07.09.2017 20:06
cialis 4cpr riv
where to buy cialis by post order cialis cheap cialis proper dose for cialis
GoodwinSar
08.09.2017 03:25
robotnik has a viagra overdose
legal order viagra online canadian viagra cheap viagra cheap viagra with samples
ViagqSar
08.09.2017 18:19
achat de 50 mg de viagra
viagra using buy buy viagra online viagra online comprar viagra receta medica
ViagqSar
09.09.2017 06:31
cialis y deporte
cialis daily 5mg price generic cialis buy cialis follow link cialis urine flow
GermaSar
09.09.2017 10:09
purchase weekender viagra
la vente viagra en suisse http://viagraferx.com/ - viagra online buy viagra online generic viagra made,
MoisesSar
13.09.2017 05:53
viagra plus in the uk
no prescription viagra pay pal cheap viagra viagra coupons viagra para mujer venezuela
MoisesSar
14.09.2017 23:10
8thezcrw
effexor xr colchicine with no prescription buy doxycycline
MichaelCax
15.09.2017 06:28
viagra generico line italia
10 mg of tadalafil viagra online online viagra best generic viagra pharmacy cialis buy buy cialis online cialis online express delivery
LouisJaw
15.09.2017 10:54
5vuu06h8
cymbalta generic
BrettJarve
15.09.2017 14:26
vuj1s9a1
viagra pills
BrettJarve
15.09.2017 14:50
12mx5d6w
cialis prices
Stewartdox
15.09.2017 15:55
5ut3r0y2
trazodone medrol
Charlesthulp
15.09.2017 17:40
ytupnu8c
Medrol Pack
AlfredLag
15.09.2017 17:56
fbovhshg
Buy Colchicine bupropion sr 150 mg
KennethCaW
15.09.2017 18:31
viagra generics india
cialis 20mg 2cp viagra online pharmacy online viagra is cialis safe to buy online cialis online cialis online pharmacy esiste il cialis generico in farmacia
Patricksus
15.09.2017 22:51
lcmfqjgm
Buy Indocin buy Doxycycline trazodone 100mg
BrettJarve
16.09.2017 00:06
al4o33yu
hydrochlorothiazide
MichaelCax
16.09.2017 02:28
xbq54ft1
buy vardenafil
MichaelCax
16.09.2017 02:36
buy generic viagra fast shipping
viagra farmaco generico viagra online pharmacy viagra online pharmacy wholesale cialis pills cialis online cialis buy viagra pill doses
CarlosDaulp
16.09.2017 02:43
7tzopa5u
tadalis sx azithromycin online
Stewartdox
16.09.2017 21:20
cv4hlr3p
doxycycline price
MichaelCax
16.09.2017 21:21
jsjd58kg
buy inderal online without prescription levitra price avodart
Charlesthulp
17.09.2017 02:11
22lpdjyh
cephalexin buy stromectol buy cymbalta atomoxetine price
Charlesthulp
17.09.2017 04:01
uy074e3m
order erythromycin online microzide buy cipro
AlfredLag
17.09.2017 07:39
buy generic viagra melbourne
buy generic viagra perth viagra 100 mg buying generic viagra illegal viagra 100 mujer tomar sildenafil 50 mg
ClintonFab
17.09.2017 13:04
cheap cialis online india
legal buy cialis online cialis online pharmacy cialis mail order in canada buy cialis cialis cheap online pharmacy
AndrewDiunc
17.09.2017 19:20
what if u snort a viagra 100mg
compro viagra valenci http://viagragche.com/ - buy viagra viagra online compare prices herbal viagra,
YlosSar
17.09.2017 19:44
cheap viagra capsuls
no prescription generic viagra http://viagragche.com/ - buy viagra online buy cheap viagra dubai where to purchase viagra
YlosSar
18.09.2017 11:07
online pharmacies in usa
canadian pharmacy cialis Canadian Online Pharmacy viagra canada Canadian Online Pharmacies canadian pharmacy online
DerrickMon
19.09.2017 01:32
is there really generic viagra
viagra comprimidos http://viagragche.com/ - cheap viagra viagra coupons viagra uk how to get
YlosSar
19.09.2017 02:56
r3mvdkau
bupropion zyban clindamycin buy atarax buy inderal
BrettJarve
19.09.2017 04:20
7nk8j2bn
lasix levitra-canada buy diclofenac sod ec 75 mg prozac
Charlesthulp
19.09.2017 05:02
ek1moz03
VARDENAFIL generic viagra online FLUOXETINE 40 MG
MichaelCax
19.09.2017 07:28
r652w58q
buy cipro 500mg colchicine where to buy celebrex
MichaelCax
19.09.2017 08:14
cxlp7ni0
doxycycline 100 mg
BennyEpids
19.09.2017 09:40
zk8nyl0m
sublingual cialis fluoxetine 20 mg discover more here
KennethCaW
19.09.2017 09:49
omqszxtx
Visit Your URL
Nickdon
21.09.2017 21:45
c5z6j1cj
Buy Lisinopril Online Viagra Online
BrettJarve
22.09.2017 05:45
gftuwalq
doxycycline price
BrettJarve
22.09.2017 07:08
hmhaygix
Order Cialis hydrochlorothiazide mastercard medrol pack
Stewartdox
22.09.2017 07:31
z4cw391g
cialis online indocin tablets
Charlesthulp
22.09.2017 15:04
cialis et femm
buy cialis in soshanguve buy cialis generic cialis cialis 20 mg dosage every day
AlenaSar
22.09.2017 22:29
cgtbbaim
Hydrochlorothiazide buy Cialis
AaronEager
23.09.2017 05:54
mogckaji
essays writing services
Nickdon
23.09.2017 08:43
gqbj0hic
Purchase Cialis order viagra
KennethCaW
23.09.2017 11:07
where to get cialis cheap
buy black cialis buy cialis online buy generic cialis in usa online cialis order cialis and viagra
RolandChict
23.09.2017 11:41
liquid cialis 30 mg
canal de ventas cialis cialis buy cialis cialis 5mgcenik
AlenaSar
23.09.2017 16:49
zfzyyfsz
payday bad credit loan
Nickdon
23.09.2017 17:17
08lev8n6
tirizin history of lithium chloride generic retin a doctor vytorin synthroid side effects zero nicotine throat hit asacol for ulcerative colitis
MichaelCax
23.09.2017 23:42
u4grq6zb
tetracycline qqq agilent generic aldara cream price tavist tablets
MichaelCax
24.09.2017 01:09
f62fhog4
cipro buy online
BrettJarve
24.09.2017 01:17
k0t58pws
cialis pills online bupropion sr 150 mg
Charlesthulp
24.09.2017 02:00
viagra kosztuje
buying viagra in uk online viagra order viagra what is viagra used for in men
MoisesSar
24.09.2017 13:48

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 24.09.2017

Svátek má Jaromír

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz