Akce v Praze: LEO Express – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na hlavním nádraží!

25.10.2012 08:46

Že jste ještě neviděli nový LEO Express? Tak nyní ta příležitost je tady. Jedinečnou možnost mají všichni  Pražané, zveme Vás na exkluzivní prohlídku! Nový vlakový dopravce LEO Express reaguje na velký zájem veřejnosti a rozhodl se v rámci zkušebního provozu otevřít svůj moderní vlak na hlavním nádraží v Praze. Budete moci  v sobotu 27.10.2012 obdivovat nejen elegantní zlatočerný zevnějšek, ale také si důkladně prohlédnout, ošahat a vyzkoušet interiér těchto zcela nových švýcarských souprav, které již za pár dnů svezou první cestující na trase mezi Prahou a Ostravou.

Akce v Praze: LEO Express – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  na hlavním nádraží!

LEO Express v Praze - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ!

Budete mít přitom možnost získat aktuální informace o chystaných službách od samotných vlakových stevardů LEO Express nebo se zapojit do speciální vědomostní soutěže o volné jízdenky do vlaků LEO Express. Švýcarská souprava LEO Express bude vystavena ve stanici Praha hlavní nádraží (nástupiště 1b) v sobotu 27. října 2012 od 9:00 do 15:00. Představena bude také spolupráce s autopůjčovnou SIXT.
 
Nové soupravy společnosti LEO Express v minulých dnech obdržely od Drážního úřadu povolení ke zkušebnímu provozu. Během něj se testují soupravy na reálné trase, ověřuje se komunikace vlaku se zabezpečovacím zařízením na trati, dokončuje trénink vlakových posádek, dolaďují připravované služby, zkrátka vše se chystá tak, aby se se zahájením řádného provozu u LEO Express cestující cítili maximálně spokojeně.
 
LEO Express by chtěl svézt první cestující v omezeném provozu již v listopadu, vše ale záleží na průběhu současného zkušebního provozu. Stále platí, že dopravu s cestujícími v plném provozu se šestnácti spoji denně zahájí LEO Express s novým jízdním řádem od 9. 12. 2012. V Česku má LEO Express v současnosti již celkem čtyři vlakové jednotky FLIRT od švýcarského výrobce Stadler, a to na zkušebním okruhu u Velimi a v bohumínském depu. Zbylá pátá jednotka dorazí do Česka v průběhu podzimu. LEO Express poskytne cestujícím rychlou a maximálně pohodnou dopravu zbrusu novými soupravami a velmi moderní, inovativní a kvalitní služby.
 

„Nechceme být nudní, nejsme běžný dopravce, ale nový fenomén přivážející zásadní změny do české dopravy“

 
 Říká Leoš Novotný


Autor: TZ: Leo Express

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 13.07.2020

Svátek má Markéta

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz