V praze cvičí malá miminka - aktivně prožité léto !

16.07.2010 14:32

Dne 12.7.2010 proběhlo ve školicím centru InGarden ukázkové dopoledne aktivit rodičů s dětmi od 3 měsíců.Na základě ohlasů rodičů jsme zařadili do našeho programu pondělní dopoledne věnovaná dětem a jejich rodičům. V době od 9h do 12h nabízíme cvičení miminek 3-24měsíců a semínář znakování Baby Signs pro rodiče.

V praze cvičí malá miminka

"Překvapilo mě, jak mohu příjemně ztrávit dopoledne se svým 5měsíčním synkem Jeníkem. Pod odborným vedením jsme cvičili, tancovali, zpívali a jsem moc ráda, že už vím, co Jeníkovi prospívá a jak zdravě rozvíjet jeho pohybové aktivity" říká maminka Jana Kepková, účastnice ukázkového dopoledne.

O cvičení:
Skupinky dětí na cvičení jsou rozděleny podle věkových kategorií, lekce trvá zhruba 40 minut. Déle již děti v tomto věku neudrží pozornost. Lekce probíhají pod odborným vedením a zaměřují se na správné držení těla, procvičení a protažení všech svalů. Náplní lekce jsou cviky přirozené, zdravotní, cviky rovnováhy a odvahy, pohybové hry, tanečky.

O znakování:
Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím než je schopné mluvit. V Česku je to novinka, ale ve světě se znakování s miminky a batolaty používá už přes 20 let. Znakující miminka tak získávají jedinečnou možnost se podělit o svůj svět se svými nejbližšími a rodiče si užívají větší pohody, která zavládne, když se dozví co jejich ratolest chce bez slziček a nářku.
Podrobnější info na www.ingarden.cz a www.rcmysak.cz

Termíny:
Každé pondělí od 19.7.2010 do 6.9.2010 v době od 9-12h. Cena cvičení 100kč/lekci. Seminář Baby Signs podle výběru materiálů 499kč/879kč.
Na všechny kurzy je třeba rezervace na tel. 723 589 614 - Jana Zmeková

Místo konání:
školicí centrum InGarden Nad Primaskou 292/45, Praha 10

Autor: SHOCK,s.r.o.

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Aktivně prožité léto s miminkem v Praze

V Praze cvičí i malá miminka

V Praze cvičí i malá miminka

V Praze cvičí i malá miminka

V Praze cvičí i malá miminka

V Praze cvičí i malá miminka

V Praze cvičí i malá miminka


Buďte první kdo okomentuje tento tip

 
Jsem lektorka malých dětí a babička
Mám prosím dotaz zda nemáte možnost lektorky ,která by tuto práci chtěl dělat na Praze 9 hledám někoho k spolupráci.moc by mi to pomohlo a byla bych ráda kdyby se toto cvičení rozmohlo.Děkuji za spolupráci.Kamila šebíková
Kamila Šebíková
05.09.2010 09:13

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 19.07.2024

Svátek má Čeněk

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz