Permanentní make-up pro jedinečnost vašeho vzhledu. Doporučuje „ STUDIO JOSEPHINA“ na Smíchově.

14.02.2010 15:48

Permanentní make-up znamená podtržení vašeho přirozeného vzhledu a krásy. Nejvhodnější doba začít přemýšlet o použití permanentního make-upu je právě nyní. Určitě ho mohu doporučit všem těm, co nechtějí příliš mnoho času strávit denním líčením a přesto chtějí stále vypadat in. Při náročnosti zaměstnání je permanentní make-up naprosto ideálním řešením.

Permanentní make-up: JOSEPHINA - centrum péče o tělo

Jedná se v podstatě o jednoduchý, nenáročný zásah moderní technikou, kdy se přírodní barvivo implantuje do míst, která  chceme zdůraznit, kontury rtů, očních víček nebo ke zdůraznění obočí. Aplikace má nejen praktický význam, ale hlavně dojde k docílení celkově mladistvého a svěžího vzhledu.  Možná to zní až neuvěřitelně, je to jako mávnutí kouzelnou hůlkou, během krátké doby se vám  trvale pozitivně upraví vaše podoba.

Make-up dokáže také korigovat  některé drobné vady při zachování přirozeného vzhledu, zvýraznit oční partie,  formovat tvar i barvu obočí. Večerní líčení zcela nenahradí, ovšem kombinací permanentního make-upu a klasického líčení dosáhnete překvapivého výsledku vašeho vzhledu při slavnostních příležitostech.

Před nastávajícím příchodem jara je skutečně nejvhodnější doba si nechat upravit partie vašeho obličeje.  Domluvte si s námi schůzku již nyní. Doporučuji vám konzultaci v našem studiu, kde společně vypracujeme návrh všech možných uprav k vaší spokojenosti. Permanentní make-up je vhodný pro mladé, ale hlavně pro ženy středního věku. Ráda vás přivítám ve studiu Josephina na pražském Smíchově.

Vaše Kateřina 

Pro krásu a zdraví jedeme desítkou!  

Kontakt: Ing.Kateřina Odnohová

JOSEPHINA - centrum péče o tělo
www.josephina.cz
Plzeňská 37
150 00 Praha 5
e-mail.: kaca59@volny.cz
mobil: 603 551 268

Autor: zne

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Přidejte svůj komentář k tipu - váš názor nás zajímá

 

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 19.07.2024

Svátek má Čeněk

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz