Fenixovy slzy pro Ateliér ALF - příjďte si na Den lidských práv udělat radost - 77 balonků pro děti a draky ve Strakovce

09.12.2009 13:26

10.12. 2009 14.45 - 15.00: sraz účastníků je 14.45 na výstupu ze stanice Malostranská, kde těch 77 šťastnějších obdrží balónek se semínkem rýže coby symbolem jedné dávky Fénixových slz (konopný výtažek), které ani smrtelně nemocní pacienti nesmějí oficiálně dostat k vyléčení.

Kytičky pro Seiferta:  FOTO: JAN KOCIAN

Sraz účastníků je 14.45 na výstupu ze stanice Malostranská, kde těch 77 šťastnějších obdrží balónek se semínkem rýže coby symbolem jedné dávky Fénixových slz (konopný výtažek), které ani smrtelně nemocní pacienti nesmějí oficiálně dostat k vyléčení.

Balonky vypustíme před úřadem vlády v průběhu kolonádního pochodu a na podatelnu úřadu předáme protestní petici. Situace handicapovaných a nemocných lidí se od nového roku výrazně zhorší a my umíme přinést České republice příjmy.

Cílená likvidace veřejně prospěšných aktivit maskující korupci, lhostejnost a rozval správy věcí veřejných je nejen útokem na naše duševní zdraví ...
Přijďte si na Den lidských práv udělat radost.

Fénixovy slzy (konopný výtažek) jsou jeden z nejúčinnějších léků - viz www.konopijelek.cz a za pomoc handicapovaným odborná společnost Konopí je lék získala 4.prosince 2009 cenu vládního výboru. Současně státní orgány kriminalizují pacienty i léčitele.

Ateliér ALF je první česká bezbariérová škola pro dospělé, otevřena i lidem s různými handicapy. V roce 2009, v roce Evropy bez bariér, dostaly tyto veřejně prospěšné projekty od státních orgánů ceny včetně EU, ale též "péči nesmírnou", viz zneužívání státních orgánů až do likvidace zakladatele Ateliéru ALF na www.artlanguage.org.
Bližší informace zdůvodňující nepůvabnou situaci po nezákonných akcích státních orgánů najdete též na stránkách BED IN - Kreativitou proti teroru www.generalni-stavka.info

Akce chce rovněž upozornit na zahájení sbírky Fénixovy slzy pro Ateliér ALF.

Letos jen v Praze politici zrušili následující veřejné a vysoce potřebné a finančně vysoce efektivní sociální služby, když už mají peníze větší hodnotu než lidi: Azylový dům na Praze 11 a největší a nejefektivnější káčko v Česku na Praze 7 dostalo bez náhrady výpověď .
Partneři:

BED IN
Pořádá
Konopí je lék
Obec: Olomouc
Ulice a číslo: Tylova 2
Mobil:
senior@konopijelek.cz
Telefon: 774637715
E-mail:
senior@konopijelek.cz
WWW stránka: http://www.konopijelek.cz

Autor: Dušan Dvořák

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Přidejte svůj komentář k tipu - váš názor nás zajímá

 

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 19.07.2024

Svátek má Čeněk

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz