Virtuální veletrh pracovních příležitostí právě začal právě dnes

04.04.2011 11:55

Praha 4. dubna (PROTEXT) - Stovky pracovních pozic v Česku, ale i v dalších státech Evropy nabízí Monster virtuální veletrh pracovních příležitostí, který začíná právě dnes a potrvá do neděle, a to na stránkách http://www.dnyprace.cz.

Veletrh pracovních příležitostí

Virtuální veletrh pracovních příležitostí nabízí stovky pracovních pozic v Česku, ale i v dalších státech Evropy. Hlavním partnerem projektu je Eures - portál pro evropskou integraci ministerstva práce a sociálních věcí. Na veletrhu práce budou k dispozici stovky nových pracovních pozic předních vystavovatelů od automobilových, IT a finančních společností, bankovních a pojišťovnických institucí či telekomunikačních firem. Konkrétně můžeme zmínit např. Accenture, ArcelorMittal, AWD, Century 21, Česká pojišťovna, GE Money Bank, Komerční banka, RWE, Škoda Auto, O2, Vodafone, ADP, ČSOB, ING, Manpower či Unilever. Počet firem, které nabízejí volné pracovní pozice, je 30, nabízených pracovních pozic je zhruba 1 200.

Hlavní výhodou Monster virtuálního veletrhu je, že práci si může každý hledat z pohodlí domova 24 hodin denně, nikam nemusí jezdit. Dostane okamžitou odezvu na reakci na inzerát. Může se účastnit online chatů a seminářů, zanechat životopis u kteréhokoliv virtuálního stánku firmy. Tento veletrh je již druhá edice - na podzim proběhla první a setkala se s velkým úspěchem jak ze strany zaměstnavatelů, tak ze strany kandidátů i médií. Co se týče konkrétního fungování, po vstupu na hlavní stranu si může uživatel vybrat, zda vstoupí do informačního stánku, kde získá hlavní informace o veletrhu nebo může vstoupit do pavilonu EURES - hlavního partnera akce nebo přímo do výstavního pavilonu, kde nalezne stánky jednotlivých společností. Mů�e si projít krátký orientační test, který ho pomůže nasměrovat k pozicím, které odpovídají jeho vzdělání, zkušenostem a očekáváním. V detailu e-stánku si mů�e v jednotlivých místnostech prohlédnout firemní videa, fotografie, přečíst si informace o firemní kultuře, podívat se na reference zaměstnanců, odpovědět na nabízené pozice, může zanechat zaměstnavatelům svůj životopis a samozřejmě si s nimi popovídat, a to pomocí textového chatu, pomocí skypu či webkamery.

Zaměstnavatelé mají možnost využít online prezentací - tzv. webinářů na téma, do kterého se mohou přihlásit všichni návštěvníci veletrhu. Již k dnešnímu dni stránky shlédlo neuvěřitelných 70 tisíc návštěvníků, během týdne je očekáván přírůstek v návštěvnosti o další desítky tisíc unikátních návštěvníků. Druhý virtuální veletrh pracovních příle�itostí bude trvat po celý týden, dveře virtuálního výstaviště se uzavřou tuto neděli.

Virtuální veltrh pracovních příležitost na stránkách http://www.dnyprace.cz.
   

Autor: Protext

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Přidejte svůj komentář k tipu - váš názor nás zajímá

 

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 19.07.2024

Svátek má Čeněk

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz