Koncert v Paláci Akropolis - N.O.H.A. - Noise Of Human Art, 16.3.2011

24.02.2011 03:10

Nové album -  Die In The Process. Vypadá to, že se N.O.H.A. rozhodla, že nové desky budou každým rokem. Svým již šestým albem "Die In The Process" tak vlastně jen plní sliby, které minulý rok dala svým fanouškům - že deska z roku 2010 bude mít pokračovaní. Nové album obsahuje dnes již netradičních 14 skladeb, které jsou pro velkou oblibu proložené tracky z posledního alba "Respect The Menu".

N.O.H.A. - Noise Of Human Art

Navíc můžeme slyšet 8 skladeb nových a tentokrát překvapivě utvořených všemi členy kapely. N.O.H.A. po celou dobu své patnáctileté kariéry vždy věděla, jak zaujmout a neočekávaně překvapit. Na svém nejnovějším albu to i říká nahlas a jednoznačně: "Nehodláme umřít v nudném pracovním procesu..."
 
Opět se můžeme těšit na španělskou zpěvačku a femme fatale, MINERVU DIAZ PEREZ, charismatického MC CHEVY HADLEY, pražského rodáka a saxofonistu FILIPA NOHU,  klávesistu a producenta JOCHENA EICKENBERGA, bubeníka TOBIASE BELKERA a basistu TIMA RASHIDA, původem z Iráku. Tento kosmopolitní mix posunuje hudbu někam, kde můžeme očekávat jen pořádnou dávku dopaminu. A to zejména, pokud je uvidíte na živo.
 
Mixy drum'n'bass, breakbeat, world music a club-grooves dělají tuto hudbu otevřenou, nepředvídatelnou a vzrušující. Impulsivní songy jako "Amaneciendo" nebo "Bum" jen potvrdily vzrůstající kvality kapely, která je schopna podat jak křehké balady typu "Cuerpo y Alma", tak strhující "Respect The Menu" nebo "Dejaló". Další songy jako "Nasty", "Turn Black" nebo titulní track "Die In The Process" opět  tu a tam mutují do dark-electro-trips a  dále do "Musique Noire". To vše je také  N.O.H.A. roku 2011. Kosmopolitní kotel, který v Evropě asi nemá obdoby,  který hraje pokaždé něco jiného, trochu jiný styl a přesto je to stále strhující, charismatická a originální taneční hudba současnosti, během jejíhož vystoupení zažívá publikum i kapela emoce, které se v reálném světě jen těžko objevují...

Vstupenky: http://www.moveticket.cz , pokladna Paláce Akropolis, Ticketstream, Ticketpro.

Více informací na : www.palacakropolis.cz

 

Autor: TZ: Palác Akropolis

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Přidejte svůj komentář k tipu - váš názor nás zajímá

 

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 19.07.2024

Svátek má Čeněk

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz