Praha, město ve kterém žijeme – nové fotogalerie čtenářů

31.07.2009 13:33

Fotogalerie čtenářů „Praha, město ve kterém žijeme“ je úplně nová rubrika, která vznikla na našich stránkách. Praha je určitě jedno z nejkrásnějších měst na světě, o tom snad nikdo nepochybuje. Zachytit výstižně atmosféru prostředí objektivem fotoaparátu, to přece jenom vyžaduje určitou dávku talentu, zkrátka musíte mít buňky vnímání nastaveny hodně citlivě.

Praha, město ve kterém žijeme – nové fotogalerie čtenářů

Kvalitu snímku – expozice za vás dnes do určité míry vyřeší dokonalá digitální technika, avšak námět, kompozice a správný moment záběru je už věcí praxe a skutečného talentu. Při každém zmáčknutí spouště fotoaparátu vždy vzniká unikátní, nový jedinečný snímek. Originalita záběru však vždy záleží na tvůrčí fantazii autora. Například Karlův most je středem zájmu pozornosti každého, kdo drží fotoaparát v ruce a denně vznikají tisíce nových záběrů, přesto však si myslíme, že mohou stále vzniknout snímky naprosto nové, geniální a neopakovatelné. 

Ano, je to výzva! Ukažte světu naše hlavní město objektivem fotoaparátu ze svého úhlu pohledu, tak jak ho vidíte a vnímáte vy. Zachyťte svým aparátem  nejen  objekty všeobecně  známé , ale i  věci obyčejné, které tu pravou živou atmosféru vytvářejí. Radit vám je určitě zbytečné, protože patrně již nyní se vám v hlavě honí  tisíce myšlenek, jak ztvárnit svoji fantazii.  

Fotografujte, vytvořte vtipné, poutavé komentáře a titulky. Rádi vaše díla zveřejníme a uděláme tím radost vám, nám, ale i všem ostatním čtenářům. Postupně časem vznikne jedinečná výstava Prahy ve fotografii.

Fotografie i texty můžete posílat na adresu: redakce@praha-tip.cz

Podzimní toulky Prahou – foto: Lída Zabilková


 

Autor: zne

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Fotogalerie čtenářů - Praha, město ve kterém žijeme


Přidejte svůj komentář k tipu - váš názor nás zajímá

 

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 02.12.2023

Svátek má Blanka

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz