Vaše jasná realita - milion a půl dnes najdete na ulici.....

16.12.2009 15:54

Skutečná  realita jménem Garden Spot je hlavně velká šance, jak změnit svůj dosavadní život. Jeden a půl milionu korun leží nyní před vámi na zemi a stačí tak málo, jenom se sehnout, udělat to dřív, než to udělá někdo jiný. Přesně tolik totiž momentálně činí mimořádná sleva na každý ze dvou bytů ( 4 + KK s terasou o celkové ploše 203 m² ) developerské  společnosti  OXES. 

milion a půl dnes najdete na ulici.....

Garden Spot je ojedinělý bytový projekt v Kladně, řadíme ho mezi takzvané  IQ programy, programy, které neponechávají nic náhodě. Inteligentní program Vám nabízí mnoho  různých variant  jednotlivých bytů, variant, které si sami vytvoříte podle vlastních představ a potřeb.

Dnes Vám  nabízíme jeden ze dvou  bytů, které jsou výjimečné hlavně svoji rozlohou, nový majitel bude obývat plochu až neuvěřitelných 200 m²,  z čehož více jak polovinu tvoří terasa. I vy se můžete nyní stát velmi snadno majitelem nového bytu, který se od všech ostatních tak významně liší. Sami neskrýváme nadšení a fantazie nám  pracuje na plné obrátky, je to mimořádná nabídka. Bydlení v prostorném světlém bytě s obrovskou terasou byl i náš odvěký sen. Sen o prosluněných ránech s výhledem do zeleně, o letních nedělích trávených mezi květinami na lehátku u bazénu, o zasněžené terase s vánočním stromkem, sen o spokojené rodině. Nám se tento sen bohužel nikdy nevyplnil, ale  vy k němu máte dnes hodně blízko. Cena bytu je až nezvykle nízká a šance na jeho získání a využití tak velké slevy zatím trvá.

Zavolejte nám a splňte si svůj sen, naše projekty jsou ojedinělé a mění tvář měst, krajiny a osudy lidí.

Kontakt: GSM 731 100 075
OXES s.r.o.
developerská společnost
kladno@oxes.cz
www.oxes.cz

 
       

Autor: zne

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

OXES: splňte si svůj sen, naše projekty jsou ojedinělé a mění tvář měst, krajiny a osudy lidí

Garden Spot Kladno


Přidejte svůj komentář k tipu - váš názor nás zajímá

 

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 22.07.2024

Svátek má Magdaléna

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz