Výstava fotografií z kalendáře Proměny v Centru Chodov

23.04.2013 22:25

Centrum Chodov připravilo pro své zákazníky ve spolupráci s pekařstvím PAUL unikátní výstavu fotografií z kalendáře Proměny 2013. Na snímcích Petra Kurečky propůjčily známé české osobnosti své tváře postavám světových filmů a pomohly tak dobré věci.

Výstava fotografií z kalendáře Proměny v Centru Chodov

Projekt Proměny totiž podporuje Nadaci Archa Chantal a výtěžek z  prodeje kalendářů putuje do dětských nemocnic, kde pomáhá zlepšovat prostředí pro nejmenší pacienty.

Před objektivem se letos sešly manželské, partnerské, profesní a sourozenecké dvojice z řad hereckých i pěveckých. Návštěvníci Centra Chodov tak mají jedinečnou příležitost vidět například Karla Gotta a jeho ženu Ivanu jako Vinnetoua s Ribannou, bratry Karla a Mariana Rodenovy v hlavních rolích filmu Někdo to rád horké nebo Michala Suchánka a Richarda Genzera coby Asterixe s Obelixem.

Výstava Proměny 2013 je nainstalována u vstupu z metra poblíž terária s leguány. Zákazníci Centra Chodov mohou kalendář Proměny 2013 zakoupit v prodejně PAUL bakery a přispět celou částkou Nadaci Archa Chantal.

Autor: Centrum Chodov

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 22.10.2019

Svátek má Sabina

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz