Talentovaná kapela Hysterical Naked pokřtí své debutové album v pražském Hard Rock Café

05.05.2013 18:51

Hudebními kritiky chválená kapela Hysterical Naked, která patří k objevům české hudební scény, pokřtí v Praze své debutové album „Inferior Specimen for More“. Křest proběhne ve středu 22. května od 20 hodin v legendárním pražském klubu Hard Rock Café. Vstup je volný.Večer plný skvělé muziky odstartuje kapela Airfare.  

Talentovaná kapela Hysterical Naked pokřtí své debutové album v pražském Hard Rock Café

Hysterical Naked

Fanoušci se také mohou těšit na zbrusu nový singl „Sad King Billy“, na kterém kapela spolupracovala se známým zvukovým inženýrem a producentem Esconem Waldesem (David Koller, Kamil Střihavka, Toxique, Charlie Straight, UDG...). Singl se brzy objeví v rotaci českých rádií, videoklip už je ve vysílání hudebních TV MTV a Óčko.„Po vyprodaném křtu v Brně se na ten pražský moc těšíme. Nejsilnější jsme právě naživo, máme rádi kontakt s publikem. Po době strávené ve studiu je to pro nás impuls do další práce,“ svěřuje se zakladatel kapely a její lídr Jiří Maršálek.Kapela Hysterical Naked vznikla v roce 2011 v Brně. Pohybuje se v prostoru chytrého progresivního rocku a chytlavého rock'n'rollu s důrazem na hudbu samu. Proplétání žánrů vytváří originální zvuk skupiny a její charakteristický styl, doplněný výrazným zpěvem a vokály. Hudebně se Hysterical Naked přibližuje k stylům kapel jako Pink Floyd, Radiohead, Simon & Garfunkel či Red Hot Chili Peppers, současně se snaží o moderní výraz a experimentování se zvukem.

 Večer plný skvělé muziky odstartuje kapela Airfare. Fanoušci se také mohou těšit na zbrusu nový singl „Sad King Billy“, na kterém kapela spolupracovala se známým zvukovým inženýrem a producentem Esconem Waldesem (David Koller, Kamil Střihavka, Toxique, Charlie Straight, UDG...). Singl se brzy objeví v rotaci českých rádií, videoklip už je ve vysílání hudebních TV MTV a Óčko.


„Po vyprodaném křtu v Brně se na ten pražský moc těšíme. Nejsilnější jsme právě naživo, máme rádi kontakt s publikem. Po době strávené ve studiu je to pro nás impuls do další práce,“ svěřuje se zakladatel kapely a její lídr Jiří Maršálek.

Kapela Hysterical Naked vznikla v roce 2011 v Brně. Pohybuje se v prostoru chytrého progresivního rocku a chytlavého rock'n'rollu s důrazem na hudbu samu. Proplétání žánrů vytváří originální zvuk skupiny a její charakteristický styl, doplněný výrazným zpěvem a vokály. Hudebně se Hysterical Naked přibližuje k stylům kapel jako Pink Floyd, Radiohead, Simon & Garfunkel či Red Hot Chili Peppers, současně se snaží o moderní výraz a experimentování se zvukem.

Kapela hraje ve složení Karel Stránský (zpěv, kytara), Jiří Maršálek (kytara, klávesy, vokály), Lukáš Olejníček (kytara), Jan Rúznar (basová kytara) a Jindřich Kerndl (bicí).

Facebook:
http://www.facebook.com/HysNak

Klipy (singly):
Sad King Billy – http://www.youtube.com/watch?v=tZ4DB6syBPE
Comfort Thee – http://www.youtube.com/watch?v=LzdpWeDBAuk
Rapture Delay – http://www.youtube.com/watch?v=yMnQzSQ6_FI
Roses – http://www.youtube.com/watch?v=2OXj-aKEn0g

Autor: Petra Wagnerová

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 23.05.2019

Svátek má Vladimír

Citát pro dnešní den

Tam, kde můžeme použít jedno pohlazení, používáme zbytečně mnoho slov.

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz