Talentovaná kapela Hysterical Naked pokřtí své debutové album v pražském Hard Rock Café

05.05.2013 18:51

Hudebními kritiky chválená kapela Hysterical Naked, která patří k objevům české hudební scény, pokřtí v Praze své debutové album „Inferior Specimen for More“. Křest proběhne ve středu 22. května od 20 hodin v legendárním pražském klubu Hard Rock Café. Vstup je volný.Večer plný skvělé muziky odstartuje kapela Airfare.  

Talentovaná kapela Hysterical Naked pokřtí své debutové album v pražském Hard Rock Café

Hysterical Naked

Fanoušci se také mohou těšit na zbrusu nový singl „Sad King Billy“, na kterém kapela spolupracovala se známým zvukovým inženýrem a producentem Esconem Waldesem (David Koller, Kamil Střihavka, Toxique, Charlie Straight, UDG...). Singl se brzy objeví v rotaci českých rádií, videoklip už je ve vysílání hudebních TV MTV a Óčko.„Po vyprodaném křtu v Brně se na ten pražský moc těšíme. Nejsilnější jsme právě naživo, máme rádi kontakt s publikem. Po době strávené ve studiu je to pro nás impuls do další práce,“ svěřuje se zakladatel kapely a její lídr Jiří Maršálek.Kapela Hysterical Naked vznikla v roce 2011 v Brně. Pohybuje se v prostoru chytrého progresivního rocku a chytlavého rock'n'rollu s důrazem na hudbu samu. Proplétání žánrů vytváří originální zvuk skupiny a její charakteristický styl, doplněný výrazným zpěvem a vokály. Hudebně se Hysterical Naked přibližuje k stylům kapel jako Pink Floyd, Radiohead, Simon & Garfunkel či Red Hot Chili Peppers, současně se snaží o moderní výraz a experimentování se zvukem.

 Večer plný skvělé muziky odstartuje kapela Airfare. Fanoušci se také mohou těšit na zbrusu nový singl „Sad King Billy“, na kterém kapela spolupracovala se známým zvukovým inženýrem a producentem Esconem Waldesem (David Koller, Kamil Střihavka, Toxique, Charlie Straight, UDG...). Singl se brzy objeví v rotaci českých rádií, videoklip už je ve vysílání hudebních TV MTV a Óčko.


„Po vyprodaném křtu v Brně se na ten pražský moc těšíme. Nejsilnější jsme právě naživo, máme rádi kontakt s publikem. Po době strávené ve studiu je to pro nás impuls do další práce,“ svěřuje se zakladatel kapely a její lídr Jiří Maršálek.

Kapela Hysterical Naked vznikla v roce 2011 v Brně. Pohybuje se v prostoru chytrého progresivního rocku a chytlavého rock'n'rollu s důrazem na hudbu samu. Proplétání žánrů vytváří originální zvuk skupiny a její charakteristický styl, doplněný výrazným zpěvem a vokály. Hudebně se Hysterical Naked přibližuje k stylům kapel jako Pink Floyd, Radiohead, Simon & Garfunkel či Red Hot Chili Peppers, současně se snaží o moderní výraz a experimentování se zvukem.

Kapela hraje ve složení Karel Stránský (zpěv, kytara), Jiří Maršálek (kytara, klávesy, vokály), Lukáš Olejníček (kytara), Jan Rúznar (basová kytara) a Jindřich Kerndl (bicí).

Facebook:
http://www.facebook.com/HysNak

Klipy (singly):
Sad King Billy – http://www.youtube.com/watch?v=tZ4DB6syBPE
Comfort Thee – http://www.youtube.com/watch?v=LzdpWeDBAuk
Rapture Delay – http://www.youtube.com/watch?v=yMnQzSQ6_FI
Roses – http://www.youtube.com/watch?v=2OXj-aKEn0g

Autor: Petra Wagnerová

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 25.08.2019

Svátek má Radim

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz