Kapela FRU FRU slavnostně představila nové album

09.02.2013 20:28

Už je to tady zase a nic se na tom nezměnilo, Václav Bartoš je skvělý a osobitý zpěvák. Jeho kapele Fru Fru to šlape lépe než kdy jindy! Potvrzujete to na novém albu Freak show, které je nejpřístupnějším albem této rockové čtveřice. Nové album s originální hudební produkcí a nápaditými texty, které prostupují napříč všemi žánry, obsahuje bonus ve formě nadsázky, jenž kapela používá jak v textech, tak i v prezentacích videoklipů.

Kapela FRU FRU slavnostně představila nové album

Slavnostního představení alba Freak Show a stejnojmenného videoklipu se v Domu kávy na Letné zúčastnily známé herecké tváře, které se na natáčení videoklipu podílely. Byl mezi nimi Tomáš Matonoha, Leoš Noha a za ženskou část krásná Nela Boudová. Na novém albu, si kapela dala velmi záležet a připravovala ho více než rok spolu s producentem Milanem Cimfem, který album i nahrával a poté smíchal ve studiu Sono. Steel drumy, které používá leader a zpěvák Václav Bartoš znějí tak, jako by je nahrávali  za mořem a hostující saxofony Marcela Bárty či hammondky Jana Coufala se objevují v těch správných chvílích a jen podtrhují celkový dojem alba. Vyslovenou třešničkou na albu je hostování Lenky Dusilové, která tak oplácí vokální účast Václava Bartoše na albu Baromantika.Nedílnou součásti  Fru Fru jsou vtipné videoklipy. Na úvodní skladbu Pánská Freak Show ho natočil Tomáš Matonoha, na kterém se autorsky i herecky podílela řada známých herců. Ve videoklipu se dozvíte, zda se ženám více líbí vysportovaní jedinci nebo prostě jen opravdový chlapi. Na straně „opravdových chlapů“ zahráli Petr Čtvrtníček, Tomáš Matonoha, Lukáš Pavlásek nebo Oldřich Navrátil, zatímco vymakaného sportovce si zahrál Zdeněk Moravec z akrobatické skupiny DeaMen. Moderátorského postu se ujal talentovaný herec Jakub Žáček. Za ženskou část publika se do natáčení videoklipu zapojila i Nela Boudová. (Nový videoklip můžete shlédnout zde: http://youtu.be/QlbUvJHgUG0 ) Fru Fru nyní připravuje pro Vás další dva videoklipy.

Příznivci a posluchači ojedinělého hudebního projevu, který v sobě kombinuje prvky popu, rocku, funku i jazzu se tak mohou těšit na koncerty, jejichž součástí bude i křest nového alba.  (PÁ 15.2.2013 Třebíč / Klub-B - ČT 21.2.2013 Praha / Chapeau Rouge  - ST 27.2.2013 Hranice / Zámecký klub  - ČT 28.2.2013 Brno / Melodka  - ČT 14.3.2013 Ostrava / Barrak  - PÁ 15.3.2013 Havířov / Jazz Club  - SO 16.3.2013   Olomouc / S-Cube - PÁ 22.3.2013 Teplice / Božák  -  SO 23.3.2013 Kladno / Poldofka )


Tracklist:
1. Pánská Freak Show                          04:14     
2. Tak jak                                           04:12     
3. Motlidbička středověkého rytíře        05:02          
4. Lovec úst                                     04:24     
5. Válka                                           04:58     
6. Tajemná horská bylina                     04:46     
7. Touha                                          03:54     
8. Kdo jsem já                                  04:27     
9. Realita                                            04:14     
10. Kdybys to chtěl                           04:35    


Hudba: Fru Fru
Texty: Václav Bartoš (1,2,4,7,8,9,10) Kryštof Ewanče (4,5,6,7) Anonym 16.století (3)

Hosté:
Lenka Dusilová – zpěv
Jan Coufal – Hammondy
Marcel Bárta - saxofony
_______________________________________________________________
KAPELA FRU FRU
Hudební skupina Fru Fru je nezaměnitelná hudební formace z Vysočiny, která se vyznačuje svoji originální hudbou napříč všemi žánry, nevšedními texty a vtipnými videoklipy. Od roku 2000 je kapela stálým pojmem na české hudební scéně a za tuto dobu vydala již tři alba s názvy Hmotný svět, Nevěř tichu, a zatím poslední „Až přiletí tučňák“.  Fru Fru se představila na stovkách pódií v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, Velké Británii a Francii. V České republice kapela vystoupila na festivalech: Rock for People, Trutnov, Mezi Ploty, Prázdniny v Telči, a mnoha dalších.

Autor: Original Communications

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Kapela FRU FRU slavnostně představila nové album

Kapela FRU FRU slavnostně představila nové album

Kapela FRU FRU slavnostně představila nové album

Kapela FRU FRU slavnostně představila nové album


Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 23.08.2019

Svátek má Sandra

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz