Jessie Ware v Praze!

10.02.2013 21:52

Britská soul-popová zpěvačka Jessie Ware se chystá v Praze vystoupit 21. března v Paláci Akropolis. Nejprve ji však čeká dokončit úspěšné australské turné a zregenerovat se po náročném podzimu, kdy projezdila většinu Spojených Států a získala také dvě nominace Brit Awards. Vše okolo Ware naznačuje, že pražský koncert bude hřejivým hudebním zážitkem. Vstupenky jsou v prodeji v síti Tickepro.

Jessie Ware v Praze!

Ware momentálně koncertuje v Austrálii, na podzim promovala své debutové album Devotion ve Spojených Státech, kde také vystoupila se svojí perfektní hitovkou Wildest Moments v oblíbeném televizním pořadu Late Night with Jimmy Fallon společně s legendární kapelou The Roots. Ware zároveň získala hned dvě nominace na prestižních Brit Awards ("British Breakthrough Act" a "British Female Solo Artist"), vyhlášení se koná 20. března, tj. den před pražským koncertem.

Jako malá poslouchala Arethu Franklin, Franka Sinatru, Ellu Fitzgerald a úplně poprvé si veřejně zazpívala první sloku vánoční koledy v deseti letech. Hudba pro ní znamená čisté emoce. Nedávno ji vyšlo úplně první album Devotion (UK Top 5), na kterém zaslechnete pecky jako Running, If You Are nNever Gonna Move nebo Wildest Moments, které často zaznívají i v tuzemských rádiích. Kritici Ware chválí, že hudba a tvorba hudby samotné jsou pro ní na předním místě, že netouží po prvoplánovém zviditelnění sebe sama. Ware se ale nebojí své parádní soulovky obohatit troškou kvalitního popíku – ovšem strach nemá ani z hip-hopu a R’n’B, z čehož vznikají zajímavé a skvěle poslouchatelné crossovery.  Někteří kritici považují Ware za chybějící pojítko mezi Adele, DJem SBTRKT a Sade. Ware právě jede turné v USA, čeká ji Velké Británie a Austrálie, a pak se přesune i do kontinentální Evropy.

Kapacita klubu je omezená, pořadatelé tedy doporučují zakoupit vstupenky v předstihu. K dispozici jsou online přes Ticketpro.cz či v kamenných pobočkách sítě Ticketpro.

FB Event link: https://www.facebook.com/events/527836530576994/

Autor: Fource Entertainment

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 25.08.2019

Svátek má Radim

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player Stáhnout Adobe Flash player

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz