SHOWTHEROOM

04.03.2018 10:16

SHOWTHEROOM je nové místo v centru Prahy, které zaujme jak milovníky designu, tak milovníky módy a zajímavých interiérů.

SHOWTHEROOM

SHOWTHEROOM je nové místo v centru Prahy, které zaujme jak milovníky designu, tak milovníky módy a zajímavých interiérů.

Jedná se o showroom s názvem Showtheroom a je to projekt tří spřátelených českých značek Mumray, Nalejto a Vobouch. Jak už název napovídá, pod titulem Showtheroom se ukrývá prodejní místo se zaměřením na bytový design a módní doplňky. Kromě samotného prodeje originálních produktů od českých designérů, prostor také nabízí i možnost se se samotnými designéry setkat, nechat si poradit v oblasti designu, zadat zakázkovou výrobu nebo si jen tak popovídat o procesu tvorby.


Najdete zde originální produkty z porcelánu na běžné používání, porcelánové kousky do bytu od značky NALEJTO, až po luxusní solitéry přesahující do volného umění, jako jsou například vázy kombinující beton a porcelán nebo sklo od studia Vobouch.

 

 

Druhá část showroomu nabízí módní dopňky, dámské i pánské tašky, kabelky a batohy od značky Mumray.  Prodejna vyniká dále netradičním rustikálním interiérem, pro který vznikl i autorský mobiliář z dílny Vobouch.

 

 

 

Autor: Lenka

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

SHOWTHEROOM


Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 25.08.2019

Svátek má Radim

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz