SHOWTHEROOM

04.03.2018 10:16

SHOWTHEROOM je nové místo v centru Prahy, které zaujme jak milovníky designu, tak milovníky módy a zajímavých interiérů.

SHOWTHEROOM

SHOWTHEROOM je nové místo v centru Prahy, které zaujme jak milovníky designu, tak milovníky módy a zajímavých interiérů.

Jedná se o showroom s názvem Showtheroom a je to projekt tří spřátelených českých značek Mumray, Nalejto a Vobouch. Jak už název napovídá, pod titulem Showtheroom se ukrývá prodejní místo se zaměřením na bytový design a módní doplňky. Kromě samotného prodeje originálních produktů od českých designérů, prostor také nabízí i možnost se se samotnými designéry setkat, nechat si poradit v oblasti designu, zadat zakázkovou výrobu nebo si jen tak popovídat o procesu tvorby.


Najdete zde originální produkty z porcelánu na běžné používání, porcelánové kousky do bytu od značky NALEJTO, až po luxusní solitéry přesahující do volného umění, jako jsou například vázy kombinující beton a porcelán nebo sklo od studia Vobouch.

 

 

Druhá část showroomu nabízí módní dopňky, dámské i pánské tašky, kabelky a batohy od značky Mumray.  Prodejna vyniká dále netradičním rustikálním interiérem, pro který vznikl i autorský mobiliář z dílny Vobouch.

 

 

 

Autor: Lenka

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

SHOWTHEROOM


Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 26.04.2019

Svátek má Oto

Citát pro dnešní den

Není vítězstvím nikdy neupadnout, ale pokaždé znovu vstát.

Komerční sdělení

Teakový nábytek, mramor, lávove kameny - TOP TEAK

TOP TEAK - největší a nejrozmanitější nabídku nábytku a výrobků z teakového dřeva v České republice najdete v obchodech Teak Centrum Praha.


www.topteak.cz

BUSPRESS - internetový magazín o autobusech a dopravě

Internetový magazín BUSPRESS CZ provozuje společnost GREEN PEAR TIP, věnuje se problematice autobusové dopravy a autobusů samotných. Podporuje nové úsporné a ekologic

www.buspress.cz

Autobusy ISUZU - úsporné a spolehlivé

Moderní "midibusy" ISUZU, jsou nejlepším řešením ekonomické dopravy! Informace ISUZU najdete na stránkách www.isuzubus.eu  stránky provozuje GREEN&

www.isuzubus.eu

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu

 


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz